__wf_rezervovaný_dědictví
Všechny projekty

HoppyGo Mobilitní platforma

Již brzy

Flexibilní a škálovatelná platforma pro všechny služby mobility

HoppyGo Mobilitní platforma
Úvod

HoppyGo Mobilitní platforma byla vyvinuta pro služby mobility společnosti Škoda. Nyní je k dispozici i pro podporu vašeho podnikání. Ať už používáte vozy Škoda nebo jiné značky anebo si plánujete pronajmout různé druhy vozidel, příslušenství či zařízení – vše, co souvisí s mobilitou nebo sdílenou ekonomikou, je pro nás jako stvořené.

Různorodé aplikace

Naše flexibilní platforma podporuje širokou škálu rozmanitých aplikací: pronájem a sdílení vozidel, plánování multimodální dopravy, platby za parkování atd. Mezi naše klienty patří jak malé společnosti, jako jsou místní služby sdílení skútrů, tak velké korporace nebo obce. Ozvěte se nám - rádi pomůžeme i s vaším podnikáním.

Nejmodernější technologie

Platforma byla vyvinuta naším vlastním vývojovým týmem dle nejvyšších standardů a je neustále vylepšována. Nabízí integraci předních a široce rozšířených technologií v oblasti analytiky, reklamy, sociálních médií, plateb, péči o zákazníky aj. Řešení je přizpůsobeno vašim konkrétním potřebám: mobilní aplikace, web nebo obojí.

Dodatečná podpora

Webové i mobilní aplikace "whitelabel" lze přizpůsobit vaší značce. Pomůžeme vám nastavit Firebase, Power Bi nebo jiné nástroje pro analýzu dat nebo vám pomůžeme s marketingem vašich služeb. Jsme nadšenci do mobility s dlouholetými zkušenostmi s poskytováním produktů a služeb, které lidi dostanou z bodu A do bodu B co nejefektivněji nebo nejzábavněji. A samozřejmě se s vámi rádi podělíme o naše zkušenosti.

Statistika
K dispozici v těchto zemích
K dispozici ve
zemích jako například:
Celosvětově
Celosvětově
A dalších...
Availabile soon on
Skoda logo mark
Škoda infotainment
Apple iOS logo
iOS app
Android logo
Android app
World wide web icon
Web
Operating soon in
Celosvětově
Celosvětově

We give eXtra to our customers