__wf_rezervovaný_dědictví
Všechny projekty

Přístup do vozu

Již brzy

Váš vůz, vaše nová doručovací adresa

Přístup do vozu
Úvod

Době, kdy jste museli čekat na doručení balíčku, konečně odzvonilo. Se službou Přístup do vozu, která je součástí aplikace MyŠkoda Essentials, naši partneři doručí vaši objednávku přímo do vašeho vozu. Můžete se tak zabývat věcmi, na kterých skutečně záleží. Nemusíte být doma, abyste svou objednávku obdrželi. Jednoduše počká ve vašem voze.

Šetří váš čas a sleduje vaše objednávky

Služba Přístup do vozu šetří váš čas a umožňuje vám bezpečně doručit zboží do vašeho vozidla. Na základě vašich preferencí si můžete vybrat z několika doručovacích partnerů.

Poskytuje bezpečnost a podporu

Služba Přístup do vozu byla vytvořena se zaměřením na bezpečnost. Všichni kurýři jsou vyškolení pro doručování do vozů Škoda a jsou si vědomi všech bezpečnostních opatření. Přístup k vašemu vozu Škoda si určujete sami během objednacího procesu doručení. Stav doručení můžete také sledovat prostřednictvím aplikace MyŠkoda Essentials.

Rostoucí síť partnerských e-shopů a doručovacích služeb

Služba Přístup do vozu umožňuje zákazníkům objednat si služby poskytované partnery. Zaměřujeme se především na dodávky z e-shopů, ale neustále spolupracujeme s novými společnostmi a rozšiřujeme nabídku služeb včetně přidávání dalších lokalit.

Statistika
K dispozici v těchto zemích
K dispozici ve
zemích jako například:
Česká republika
Česká republika
A dalších...
Availabile soon on
Skoda logo mark
Škoda infotainment
Apple iOS logo
iOS app
Android logo
Android app
World wide web icon
Web
Operating soon in
Česká republika
Česká republika

Našim zákazníkům poskytujeme něco eXtra